identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Shko poshtë

ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  Borkina prej December 31st 2008, 1:48 am

NQS DO TE ISHIT ENGJELL PER NJE DITE,
DO TE KISHIT VETEM NJE TE MIRE NE DORE PER TE LUMTURUAR DIKE
CFARE DO TE ZGJIDHNIT PER TE BERE??
Borkina
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  b2r prej December 31st 2008, 1:49 am

Do beja vedin president hehehehehhe qe pastaj te beja per te gjithe gjona tmira Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tongue tongue
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  Borkina prej December 31st 2008, 1:51 am

Eh...egoisti im i vogel Laughing
Borkina
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  b2r prej December 31st 2008, 1:51 am

haha jooo mi se pastaj do beja te mira per te gjith kurse ashtu si the ti nje do ndihmoja Very Happy
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  aLba_16 prej December 31st 2008, 1:53 am

jam dakord me rezin,,,
aLba_16
aLba_16
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 207
Age : 26
Location : Barcelona
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  Borkina prej December 31st 2008, 1:55 am

OK OK opinioni juaj po me shume altruiste...
Borkina
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  desara_usa prej January 3rd 2009, 12:50 am

do te kisha dasht me e rregullu pak shkodren se a pertok Sad
desara_usa
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 26
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  Gledis prej January 3rd 2009, 1:45 am

krejt shqiperine ....................
Gledis
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 27
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  b2r prej January 3rd 2009, 1:45 am

krejt boten...
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  Crash Override prej January 3rd 2009, 10:48 am

kisha rregullu shqipnin,afriken e azin,se tjerat skan nevoj ...lol
Crash Override
Crash Override
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 76
Age : 26
Location : In front of u
Registration date : 03/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  Archangel03 prej January 12th 2009, 9:50 pm

Kisha kap njejnjenen e ia kisha qu Rrezartit .... Cool
Archangel03
Archangel03
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 11
Registration date : 29/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ENGJELL PER NJE DITE DHE KENI VETEM 1 TE MIRE PER TE BERE...

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi