identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Si me shtu nje tekst cfaredo tek ora ?

Shko poshtë

Si me shtu nje tekst cfaredo tek ora ?

Mesazh  Eltoni prej December 31st 2008, 4:03 am

1. Kliko Start -> Control Panel
2. Kliko Regional and Language Options
3. Tek dritarja qe hapet kliko Customize
4. Tek dritarja tjeter qe hapet klikoni tek Tabi "Time"
5. Aty ku shkruhet AM Symbol, tek kutiza e tekstit anash, shtojini tekstit qe gjendet aty, tekstin qe deshironi.
6. Klikoni Ok tek te te dyja dritaret dhe do te shikoni qe tek ora e taskbarit do te shfaqet teksti i deshiruar.
Eltoni
Eltoni
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 33
Age : 27
Location : Tirane
Registration date : 29/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi