identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


HOT DOG...

Shko poshtë

HOT DOG...

Mesazh  desara_usa prej January 1st 2009, 6:04 pm

Nje fshatar shkoi per here te pare ne jeten e tij ne Rome ; per te vizituar Sallonin e bujqesise. Ne kohen e drekes , afrohet tek nje vend ku shiteshin panine. - A deshironi nje hot-dog ?-- e pyet shitesi . - Po -- pergjigjet fshatari . Kur e merr paninen e pyet shitesin: - Si perkthehet hot dog ? -Qen i nxehte --i thote ai . Fshatari shikon me fytyre te prishur , sanduicin e gjate e te skuqur midis fetave te bukes e i thote shitesit
- Po ti nuk gjete ndonje pjese tjeter te qenit , po me dhe kete ?!...
desara_usa
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 26
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sale dhe AMERIKA

Mesazh  desara_usa prej January 1st 2009, 6:08 pm

I ishte tek sales me sulmu ameriken.Ene mledh tgjith forcat e armatosura edhe shko godet i lagje ne amerike.kthehet ne shqiperi edhe pret kunderpergjigje nga Bushi.pret i jave dy jave edhe hic Amerika.I iken petlla sales edhe merr ne telefon bushin ene i thote:
O bush o legen po ti pse spo na sulmo i thote une desh te shujta gjithe ameriken. edhe bushi i pergjigjet:
Or ti Sali mahe mend sa te gjej ne harte ku ndodhesh shife ca kam me ju bo.
desara_usa
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 26
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOT DOG...

Mesazh  aLba_16 prej January 1st 2009, 6:45 pm

hahahahhaha shum te bukura te dyjaa,,,
aLba_16
aLba_16
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 207
Age : 26
Location : Barcelona
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOT DOG...

Mesazh  b2r prej January 1st 2009, 6:57 pm

hahaha te bukra...
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HOT DOG...

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi