identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Shko poshtë

Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  b2r prej January 5th 2009, 4:15 am

Ketu te gjithe do flisni per gocen me te mire qe kam njoh ndonjeher...BOREN ose ndryshe BORKINEN...
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  desara_usa prej January 5th 2009, 4:22 am

pse ne tjerat sjena te dashtuna aa ? neseeeeeeeeee
gjss kisha fol naj gja per te po se njof
ISHALLA KE JETEN BORAAAAAAAA
avatar
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  b2r prej January 5th 2009, 4:24 am

po ma yll po ju tan e keni hap nje tem per vedi...
thash po hapi une nje per boren...
hm mendimi im...asht shume shume shume shume goce e mil


Edituar për herë të fundit nga b2r në January 5th 2009, 4:45 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  desara_usa prej January 5th 2009, 4:27 am

shuuuuum mir ma api me pelqen idejaa qe ke hap per qoqen tende boren e paq me jet SmileSmile
jena da tan parti ne vediiiii hhaha
avatar
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Borkina prej January 6th 2009, 1:26 am

thaaaaanx! flm per temen rez,
HUGE HUG!!!! muuuuuuuaaaaaah
DES (shpresoj mos ta kesh bezdi te te therras eshtu) shume flm,kisses!!!!!
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  b2r prej January 6th 2009, 1:30 am

Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Borkina prej January 6th 2009, 1:33 am

flm rezzz
po po me zhgenjen "dikush" tjeter qe ne njohim qe spo shkruan ketu SadSadSad
nejse...deshira e tij Sad
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  b2r prej January 6th 2009, 1:35 am

ndoshta se ka pare... Very Happy
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Borkina prej January 6th 2009, 1:40 am

me ka marre inat Sad Razz
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Gledis prej January 6th 2009, 1:56 am

o boruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , unnnnnnnn me te marr inat tyyyyyyyyyyyyyyy .......... kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ......... nji hug jo te madh , as te stermadh , as super te stermadh po sh sh sh sh sh sh sh sh sh sh sh sh te maaaaaaaaaaadddddddddddddddhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.......
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Borkina prej January 6th 2009, 2:01 am

thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanxxxxxxxxx gled!!!!
muah...
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Gledis prej January 6th 2009, 2:11 am

nje poezi e shpejte per borushen , vajzen me te dashur qe njof deri tashi.

bora moj bora ca te shkojne ato pantallona
pantallonat kane ba x lek
bora ra ne dyshek
dysheku u palos
bora ra ne kos..... geek
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Borkina prej January 6th 2009, 2:16 am

hahahah
VDEKSH! po u ringjallsh prape sa te te puth njehere te faqja
mjafton mendimi ,se poezia ishte......nejse Laughing Laughing Laughing
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  b2r prej January 6th 2009, 2:18 am

hehehhe rendesi ka ideja Very Happy
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Borkina prej January 6th 2009, 2:21 am

PO PLA.....Smile I love you I love you
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  desara_usa prej January 6th 2009, 4:51 am

bora vetem DES mas me thirr se e kam vdjekje me thirr sara ma mir lol
flm ylli
avatar
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  b2r prej January 8th 2009, 1:42 am

goca me e mil ne bote Smile
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Gledis prej January 8th 2009, 1:49 am

shife njiher cfar fotoje ............. me te shku te rrahurat e zemres 200 ./:/./././././
cyclops cyclops cyclops
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Borkina prej January 8th 2009, 1:59 am

sa mire me bejne te ndihem me keto komente keta cunat ... Embarassed Embarassed I love you I love you
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hm...Per gocen me te mil dhe me te dashur qe ka forumi...

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi