identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?

Shko poshtë

A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?

Mesazh  b2r prej January 8th 2009, 2:04 am

A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?

Mesazh  Gledis prej January 8th 2009, 2:12 am

ca te dojne e bardha zemer .../././.
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?

Mesazh  Borkina prej January 8th 2009, 2:16 am

hmmmmmm...
jo nuk mendoj...sepse kjo ka ardhur nga nje njohje e gjate dhe nga shume kohe e kaluar se bashku
thjesht e njeh per cka eshte,dhe e do per ate cka eshte ne te vertete
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?

Mesazh  edona prej January 8th 2009, 7:49 pm

gledis po me pelqejne mendimet e tuja, shum bashkohor djali sa per temen nuk kam kundershtim
avatar
edona
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 34
Age : 26
Registration date : 28/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?

Mesazh  Crash Override prej January 11th 2009, 12:02 pm

tham se jo...fundi fundit ma mir me te se sa me kend tjeter Very Happy
avatar
Crash Override
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 76
Age : 26
Location : In front of u
Registration date : 03/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte gje e gabuar te biesh ne dashuri me shoqen tende?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi