identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  b2r prej January 8th 2009, 2:04 am

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  Borkina prej January 8th 2009, 2:13 am

shume gabim! ue kam qene gjithmone kundra! dhe kudo qe behet kjo bisede jap mendimin e para,dhe jo vetem per celularin e partnerit po edhe te gjithkujt tjeter!!!!!megjithese ka te beje shume xhelozia!
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  b2r prej January 8th 2009, 2:14 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
edhe une them kshu....
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  Gledis prej January 8th 2009, 2:36 am

normalisht qe eshte e gabuar ..........
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  Borkina prej January 8th 2009, 2:43 am

nejse...ju djemte thoi keshtu se e celularet tuaj nje zot e si e ckeni...dhe eshte me mire per ju mos tua kotrolloje e dashura.... Wink
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  b2r prej January 8th 2009, 2:52 am

eh ke te drejt...
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  edona prej January 8th 2009, 7:23 pm

gabim i madh sepse humbet besimin
avatar
edona
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 34
Age : 26
Registration date : 28/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  sara prej January 9th 2009, 3:36 pm

edhe une jam e nje mendimi me ju. kontrollimi i celularit edhe ceshtje mosbesimi. Per me teper, lere te veproje i/e lire se keshtu e njeh edhe me mire.

sara
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 39
Location : Shkoder
Registration date : 31/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  Crash Override prej January 11th 2009, 11:59 am

heheheheh.......absolutisht gabim Laughing
avatar
Crash Override
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 76
Age : 26
Location : In front of u
Registration date : 03/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi