identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Shko poshtë

Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  b2r prej January 8th 2009, 2:04 am

Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  Gledis prej January 8th 2009, 2:11 am

I vej ne bashkebisedim kto te dyja njiher ............... mavon shofim e bajme.?.?.
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  Borkina prej January 8th 2009, 2:21 am

eshte je shprehje qe thote:" life is a beautiful trip..sometimes do it with your heart as a map"
mirepo jo gjithmone..sepse zemra shpesh here te ben te marresh vendime te gabuara pa arsyetuar dhe kjo con ne nje jete te merzitshme e te trishtueshme ,duke vuajtur gabimet qe jane marre pa gjykuar!
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  edona prej January 8th 2009, 10:34 pm

te dyja bashk
avatar
edona
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 34
Age : 26
Registration date : 28/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  sara prej January 9th 2009, 3:48 pm

Nga zemra buron gjithcka qe eshte e sinqerte e e paster. Per kete jam e mendimit se duhet degjuar zemra por me pare duhet te punoje mendja, sepse sinqeriteti shpesh keqkuptohet... sunny sunny

sara
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 39
Location : Shkoder
Registration date : 31/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  Azra prej January 9th 2009, 11:59 pm

te dyja ose asnjeren

Azra
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 4
Age : 25
Registration date : 31/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  Crash Override prej January 11th 2009, 11:55 am

asnjenen Laughing
avatar
Crash Override
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 76
Age : 26
Location : In front of u
Registration date : 03/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi