identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Korrupsioni shqiptar

Shko poshtë

Korrupsioni shqiptar

Mesazh  visi prej October 20th 2008, 12:35 am

Ishte nje burre qe vdiq dhe shkon ne parajse.Kur shkon atje takon nje engjell dhe i thote:me dergo ne dhomen e oreve te korrupsionit.Engjelli e con atje.Burri sheh oren e Gjermanise dhe akrepat leviznin normale, sheh ate te Zvicres levizte pak me shpejte.Sheh te Italise levizte pak me shpejt se e Zvicres.Ne fund donte te shikonte te shqiperise por nuk po e gjente.Pyet engjellin dhe ai i thote: oren e shqipris e ka zoti per freskuese


Edituar për herë të fundit nga visi në October 20th 2008, 1:00 am, edituar 1 herë gjithsej
visi
visi
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 71
Age : 30
Location : shkoder,albania
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.visi88.hi5.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Korrupsioni shqiptar

Mesazh  b2r prej October 20th 2008, 12:56 am

si pa kuptim kjo po hajt po qeshi kot hehe
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Korrupsioni shqiptar

Mesazh  visi prej October 20th 2008, 12:57 am

ska dal krejt ma se di pse..gjithsesi i thot engjelli oren e shqiperis e ka zoti per freskuese
visi
visi
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 71
Age : 30
Location : shkoder,albania
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.visi88.hi5.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Korrupsioni shqiptar

Mesazh  b2r prej October 20th 2008, 12:59 am

hahahahhahahahah sa e madheee hahahha
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Korrupsioni shqiptar

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi