identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Miu dhe elefanti

Shko poshtë

Miu dhe elefanti

Mesazh  visi prej October 20th 2008, 12:47 am

Ishte dite e premte dhe i thote miu elefantit:do te vish me mua ne plazh?kurse elefanti i thote e po mire po vij.U nisen te dy per ne plazh kur arriten elefanti futet ne det kurse miu akoma nuk po gjente rrobat e banjos.elefanti kishte shkuar shume larg dhe miu i thote me ze te larte:o elefant afrou pak ndersa elefanti afrohet.miu i thote perseri afrou edhe pak
elefanti afrohet edhe pak eshe pak derisa arrin ne breg dhe pastaj miu i thote:kujtova se kishe veshur rrobobanjot e mia ik ik tani lahu
visi
visi
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 71
Age : 30
Location : shkoder,albania
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.visi88.hi5.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miu dhe elefanti

Mesazh  b2r prej October 20th 2008, 12:54 am

hihihihihii
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi