identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Shprehja qe perdorni me shpesh????

Shko poshtë

Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  big gangsta girl prej October 20th 2008, 1:09 am

un e them shpesh"kuku si ta po rraheshhhhhhhhhhh"hahahha konkretisht ia them rezartit edhe ergysit edhe fiones,ndoshta ngaqe i kam ma me qejf ita qelbsinat:P
avatar
big gangsta girl
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 174
Age : 26
Location : shkoder
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  Sara-1 prej October 20th 2008, 10:31 am

Tema u leviz ne seksionin "Tema te pergjithshme"

FLM!!ita 2dit jam tu perdor SABINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad hahaha
avatar
Sara-1
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar

Numri i postimeve : 438
Age : 25
Location : ku t'du!!! :)
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  big gangsta girl prej October 20th 2008, 11:07 am

kuku si me ken mami jeme hahahha
avatar
big gangsta girl
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 174
Age : 26
Location : shkoder
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  aLba_16 prej November 3rd 2008, 1:42 am

U PERDOR SHPESH FJALEN "ZHULS"
avatar
aLba_16
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 207
Age : 25
Location : Barcelona
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  desara_usa prej December 29th 2008, 8:01 pm

shprehja qe perdori ma shuuuuuum ftyr edhe fu hahhaah
avatar
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  Samed prej December 29th 2008, 8:11 pm

naqe dhe deksha ne llac ma mire....
avatar
Samed
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 211
Registration date : 18/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  enxhi prej December 30th 2008, 12:10 am

LOLLLLLLLLLLLll

enxhi
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 12
Registration date : 29/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

....

Mesazh  Borkina prej December 30th 2008, 3:06 am

hmmm...une jam tip qe sdu te lendoj askend madje dhe kur duken vertet keq prandaj perdor shpesh "NICE,ZELETSHEM"
dhe atyre qe dua nuk hezitoj tu them shume shpesh "TE KAM XHAN"
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  b2r prej December 30th 2008, 3:09 am

eh Very Happy
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  Gledis prej December 30th 2008, 3:29 am

kjo esht bora pra , personi me i dashur qe ka kjo bote Smile Smile Smile Smile per ato qe se njofin
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

bobo!

Mesazh  Borkina prej December 30th 2008, 3:41 am

flm mo djema..po kujdes se jemi dhe te turpshme SmileSmile Embarassed Embarassed
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  Crash Override prej January 3rd 2009, 11:07 am

un spo i tham ma mir lol! lol!
avatar
Crash Override
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 76
Age : 26
Location : In front of u
Registration date : 03/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehja qe perdorni me shpesh????

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi