identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Barceletaa

Shko poshtë

Barceletaa

Mesazh  b2r prej October 20th 2008, 1:12 am

Nje person ish shume ngushte ne banese dhe nje nate i vjen nje mik per darke . Miku kur sheh qe i zoti i shtepise kish vetem dy dhoma behet kurioz dhe e pyete falni si ia beni per te bere dashuri me gruan (kish parasysh se ishin femijet neper kembe). I zoti i shtepise i pergjigjetm kur dua te bej dashuri i fershkellej gruas dhe vjen vete ajo.Miku e pyeti perseri, kjo ndodh kur don ti po kur don ajo si ia beni? I zoti i shpise i tha, kur don ajo vjen dhe me thote, fershkelleve ti apo me bene veshet mua?!
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barceletaa

Mesazh  visi prej October 21st 2008, 11:15 am

haha asht e fort kja edi kyte
visi
visi
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 71
Age : 30
Location : shkoder,albania
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.visi88.hi5.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

dita per sex !!!

Mesazh  desara_usa prej October 25th 2008, 8:54 pm

Nje doktor kishte zbuluar nje menyre per te percaktuar se sa here kishte bere sex nje person vetem duke pare ate ne fytyre.
per ta demonstruar zbulimin e tij ai mblodhi ne nje salle te madhe shume njerez dhe ju tha atyre te qeshnin.
Duke pare te qeshuren e tyre ai po percaktonte shume sakt teorine e tij. Ndalon para nje burri i cili po qeshte aq shume sa goja i kishte vajtur vesh me vesh. Ti i thote doktori ben nje here ne dite seks.
- Jo i thote burri dhe vazhdon te qesh
- Nje here ne jave, vazhdon doktori
- Jo ben me koke burri dhe qesh akoma me shume.
- Nje here ne muaj, thote doktori i nervozuar
Prape jo ben burri dhe qesh.
- Nje here ne vit? pyet doktori po pse je kaq i gezuar.
- E gjete i thote burri, por jam i gezuar se sot eshte dita.
desara_usa
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 26
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barceletaa

Mesazh  stesi--hot prej December 29th 2008, 5:57 am

hahahaha
stesi--hot
stesi--hot
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 91
Age : 26
Registration date : 29/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barceletaa

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi