identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Barceletaa

Shko poshtë

Barceletaa

Mesazh  b2r prej October 20th 2008, 1:14 am

Ne nje shkolle fshati vjen inspektori i arsimit dhe hyn per kontroll ne klasen e katert fillore ne oren e gjuhes shqipe. Pasi hyri u beri nje pyetje nxenesve. Kush me formon nje fjali me emrin mami? Ngriten duart femijet dhe inspektori shkon e pyet nxenesin me te dobet, mesuesja po priste me ankth pergjigjjen. Nxenesi tha Mami i Mirit eshte prostitute. Mesuesja ngriu, inspektori i tha shume mire ulu. Ne pushim shkon inspektori dhe e pyet nxenesin qe u pergjigj. Ku e ka shtepine mami i Mirit?
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barceletaa

Mesazh  edona prej January 11th 2009, 12:38 am

fëmi i zgjuar ky. hhihii
edona
edona
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 34
Age : 27
Registration date : 28/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barceletaa

Mesazh  Gledis prej January 11th 2009, 5:31 am

hahahahahahh ....................; ne fund ku e kishte shpine ??????
Gledis
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 27
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barceletaa

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi