identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Barceletaa

Shko poshtë

Barceletaa

Mesazh  b2r prej October 20th 2008, 1:20 am

Shkon njëri tek mjeku dhe i kërkon ndihmë, -Doktor nuk dua të bëj fëmijë, prandaj dua të më ndihmosh. -ç`të them unë?- i thotë mjeku,-ndonjë ilaç për këtë punë nuk kemi, por duhet t`i nënshtrohesh një operacioni. -E mirë, po pranoj,-tha burri. Me të thënë e me të bërë. Futet burri në sallën e operacionit dhe mjeku i heq kokërr. Mbas ca kohësh, burri krejt i shfrenuar, bëri dashuri me gruan dhe mbas nëntë muajsh u bë prapë një fëmijë. Atëherë burri i nevrikosur, shkon tek mjeku dhe i thotë:- ç`më bëre doktor? Mua përsëri më lindi fëmijë. -Unë të hoqa njërën kokërr e tani po të heqim edhe tjetrën. E hoqi dhe kokrrën tjetër, por pas nëntë muajsh, gruaja lindi fëmijë tjetër. -Aman mire doktor, më more në qafë. Përsëri djalë,-tha burri i nevrikosur. -Fëmijet i paç me jetë,- i tha doktori,- se unë nuk mund t`ua heq kokrrat gjithë burrave të fshatit
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi