identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Me polica ! (Nr.1)

Shko poshtë

Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  --Joni-- prej December 30th 2008, 1:34 am

Therret shefi nje polic ne zyre edhe i thote hip i cik edhe ma nderro llamben se eshte djeg.Polici i thote nrregull shefit.Shefi i shtyn tavolin posht llambes edhe sa merr polici me hyp edhe me nderru llamben i thote shefi:"Po prit te vej nje gazete mbi tavoline".Polici i pergjigjet:"jo jo se e arrij llamben edhe pa gazete!!!"...

--Joni--
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 4
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  b2r prej December 30th 2008, 1:36 am

haha e lezetshme...
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  aLba_16 prej December 31st 2008, 2:53 am

Nje burre kishte probleme te hapte konserven e tij
te peshkut.nuk po e hapte qe nuk po e hapte dot.aty kalon nje polic dhe burri
mendoi te kerkonte ndihmen e tij.
Patjeter ia kthen polici ,e rregulloj une
kete pune.i merr konserven dhe troket ne te:'taK tak,hape se eshte policia'
aLba_16
aLba_16
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 207
Age : 26
Location : Barcelona
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  Gledis prej December 31st 2008, 2:54 am

e para ishte me e bukur .........
Gledis
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 27
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  b2r prej December 31st 2008, 2:56 am

hehe e bukur...
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  aLba_16 prej December 31st 2008, 3:03 am

Kur i lajne policet duart?Para apo pas urinimit?
I lajne gjate urinimit.

Sa barcaleta ka per police?
Vetem dy,te tjerat jane histori te verteta

4 police rrezikojne te mbyten ne det.
U eshte fikur motoskafi, dhe zbriten ne uje per ta shtyre!
aLba_16
aLba_16
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 207
Age : 26
Location : Barcelona
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  stesi--hot prej December 31st 2008, 3:04 am

hihihi
stesi--hot
stesi--hot
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 91
Age : 26
Registration date : 29/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  aLba_16 prej December 31st 2008, 3:07 am

Dy police prane nje humnere:
- E di qe njehere nje grua vrau veten duke u hedhur ne kete humnere?
- Nga deshperimi? - pyeti tjetri.
- Jo re, nga Vlora.
aLba_16
aLba_16
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 207
Age : 26
Location : Barcelona
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  b2r prej December 31st 2008, 3:08 am

hahaha
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  aLba_16 prej December 31st 2008, 3:09 am

Njehere nje polic rrugor ne Tirane, ndalon nje makine te Hasit dhe i kerkon dokumentat.
Shoferi ja jep te gjitha, polici i kontrollon dhe gjithcka ishte ne rregull, por donte ti merrte 500 lekshin, dhe shiko makinen andej shiko ketej, hic, kur i vene syte tek targa shikon HS 3457A.
Gjobe 5000 leke i thote i revoltuar polici, ju shkodranet gjithmone per te ngateruar e keni mendjen pse e ke kthyer targen mbrapsh.
aLba_16
aLba_16
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 207
Age : 26
Location : Barcelona
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  b2r prej December 31st 2008, 3:11 am

hahahha dhe kjo e bukur...
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me polica ! (Nr.1)

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi