identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Facebook

Shko poshtë

Sa here jua ka mbylur facebook accountin ?????

0% 0% 
[ 0 ]
17% 17% 
[ 1 ]
33% 33% 
[ 2 ]
50% 50% 
[ 3 ]
 
Totali i votave : 6

Facebook

Mesazh  Gledis prej December 31st 2008, 5:25 pm

A jua kane mbyllur ndonjeher accountin ne facebook ???????
Gledis
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 27
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook

Mesazh  b2r prej December 31st 2008, 7:25 pm

lene ropt se na acarunen...
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook

Mesazh  desara_usa prej January 1st 2009, 5:48 pm

joo asiher
desara_usa
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 26
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook

Mesazh  iDo prej January 5th 2009, 6:10 pm

mos bani spam mos veni foto erotice dhe mos hapni acounte qe vendosin fotot e tjreve Smile dhe nuk do ju mbyllin Smile
iDo
iDo
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 55
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook

Mesazh  b2r prej January 5th 2009, 8:05 pm

hehe jo per kto ma bote...e paraa mos me ba add pak si shume
edhe e dytaa mos hap dy acounte me te njejtin emer... Very Happy
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook

Mesazh  Samed prej January 5th 2009, 9:46 pm

as mua anjehere
Samed
Samed
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 211
Registration date : 18/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook

Mesazh  Erdo prej March 28th 2009, 3:52 pm

vetem 1 her, po ma hapen prap masanej...


Edituar për herë të fundit nga Erdo në March 28th 2009, 3:54 pm, edituar 1 herë gjithsej
Erdo
Erdo
Anetar i ri
Anetar i ri

Numri i postimeve : 1
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi