identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Shoferi i kryeministrit.

Shko poshtë

Shoferi i kryeministrit.

Mesazh  desara_usa prej January 1st 2009, 6:02 pm

Një ditë tek sa po dilte Kryeministri Sala nga apartamenti i mërzitru dhe i thotë shoferit ma bëj një shëtitje nëpër Tiranë dhe më dërgo diku jasht qytetit per të pushuar.
Kështu shoferi i filon ti ngaj makinës me- 80 klm
Sala i thot o jepi më shum;
Shoferi fillon me -100 klm;
Sala o më shum më shum ;
Shoferi e nget me 120 klm;
Dhe keshtu Sala i thot ndalo nuk mundem më me e duru se sa je duke e ngarë makine
Dhe kështu fillon Sala me e nga makinën dhe si fillim e nget me- 200 klm me von me -230 klm dhe keshtu arin deri në- 250 klm !!!!!!!!!!!!
Kështu Sala nuk i resekton as shenjat as kembesoret dhe një të dalur ne Autostrad e Ndalon policia dhe kur i afrohet i thot o më fal zotri kryeministër mund ta vazhdoni rugën dhe kështu Sala vazhdon .....
Ndërsa polici e mer Radion komunikuese dhe e lajmëron kolegun e tij " Ej Ramiz mos gabo e e ndal rastësisht nje Mercedes-Benz të Zi " e aj e pyet e pse kush është ne at Mercedes?
O nuk e di se kush është po paramendo Sali Berishen e ka Shofer personal .
desara_usa
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 26
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi