identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Shko poshtë

CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Borkina prej January 4th 2009, 2:30 am

CILI KA QENE NJE MOMENT,TE CILI JU E VLERESONI SI MOMENTIN KU KENI QENE ME I NEVRIKOSUR SE KURRE
PER CFARE BEHEJ FJALE?
SI KENI VEPRUAR?
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  b2r prej January 4th 2009, 2:31 am

haha a ta shkruj aa hahah...
hmm ne klas acaru komplet nervat me dy vet...
perfundimi thy hundet njenit Smile tjetri u da mire Very Happy
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  big gangsta girl prej January 4th 2009, 2:33 am

doren e njenit ne klas gjak komplet......kisha pre thonjt me stil.....
avatar
big gangsta girl
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 174
Age : 26
Location : shkoder
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  desara_usa prej January 4th 2009, 2:34 am

jam e qet sbahm me nerva fort sa me shperthy Smile
avatar
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Gledis prej January 4th 2009, 2:36 am

harisit aaaa
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Borkina prej January 4th 2009, 2:40 am

edhe une mbahem per vetekotroll,mirepo kur ta bejne borxh
duke prit dajen ne tr,ishte nje djale qe vetem fliste tropojance dhe une se kuptoja,po uk reshte se shari e ngacmuari
(te pakte kjo kuptohej)
dhe mu gjend nje shishe birre afer dhe ia kam vesh me ate,po kam shinjester dhe sdoja ta lendoja
keshtu qe perfudoi shishja copa-copa te muri perkrah tij
e vetmja situate e tille ka qene
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  big gangsta girl prej January 4th 2009, 2:41 am

hahah o gled ke gjet 1 pjes se per koincidenc harisit ia kam gjakos doren nja 2 her tesh von..por ky asht rast tjeter qysh ne 8 vjecare....qysh at'er me thrrasin nja 2 veta MASAKER
avatar
big gangsta girl
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 174
Age : 26
Location : shkoder
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Gledis prej January 4th 2009, 2:42 am

pupuu sa te rrezikshme kto vajzat e forumit.......... silent silent silent silent
avatar
Gledis
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 293
Age : 26
Location : Shkoder,Albania
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  big gangsta girl prej January 4th 2009, 2:44 am

un sjam hic....po rrethohem me njerz shum kot edhe rrjedhimi asht kundervenie .....sdiskutohet se sjam prej letret
avatar
big gangsta girl
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 174
Age : 26
Location : shkoder
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  b2r prej January 4th 2009, 2:44 am

lene ropt sdi ca kam me hek une sante...ishalla po shpetoj hahahahaha
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  big gangsta girl prej January 4th 2009, 2:48 am

ja mar se sme ban doraaaaaaaaa hahahah
avatar
big gangsta girl
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 174
Age : 26
Location : shkoder
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  b2r prej January 4th 2009, 2:49 am

aa sban dora po kushedi ca tban naj gja hahahahhahah
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Borkina prej January 4th 2009, 2:50 am

jo joooooo
vetem nje rast ka qene,se ne tepelene ska provuar kush te me nevrikosi se me njohin dhe vleresojne shume te gjithe
shembull per te gjitha vajzat me te vogla Smile
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  b2r prej January 4th 2009, 2:52 am

kot skam thene une...
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Borkina prej January 4th 2009, 2:56 am

muuuuuuuuah!
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  b2r prej January 4th 2009, 2:58 am

Smile
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  b2r prej January 4th 2009, 2:59 am

muaaahhh!
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Crash Override prej January 4th 2009, 12:01 pm

Nji her,ne disko vjet mduket...tu ba muhabet me shok,rrite tu m'acaru njeni,durova sa durova,masandej iu cova e kapa per zhelesh e shkapeta per tok e per tavolin lol! grushta e shtjelma lol! mora paralajmrim Rolling Eyes
avatar
Crash Override
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 76
Age : 26
Location : In front of u
Registration date : 03/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Borkina prej January 5th 2009, 2:39 am

ju djemte vdisni per pak sherr.......ku e ku ta gjeni ,qoft edhe per budallallekun me te vogel...
avatar
Borkina
Shefja...
Shefja...

Numri i postimeve : 108
Age : 27
Location : Tepelena city
Registration date : 30/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  b2r prej January 5th 2009, 2:50 am

eh.......
avatar
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CILI KA QENE MOMENTI ME SHPERTHYES I NERVAVE TUAJA??

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi