identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fjalor anglisht - shqip
January 3rd 2014, 12:17 am nga Denisa

» Prezantimee
January 3rd 2014, 12:12 am nga Denisa

» hentai avi download hentai avi megaupload
August 3rd 2011, 6:27 pm nga Vizitor

» Opowiadania erotyczne
August 2nd 2011, 10:23 am nga Vizitor

» областная больница гинекология
August 2nd 2011, 5:59 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
July 31st 2011, 6:25 pm nga Vizitor

» get facebook fans and likes xm
July 30th 2011, 11:13 pm nga Vizitor

» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
July 30th 2011, 9:24 pm nga Vizitor

» kane_b13
January 20th 2010, 1:17 am nga kane

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Parashuta e shqiptarit

Shko poshtë

Parashuta e shqiptarit

Mesazh  visi prej October 20th 2008, 12:43 am

ishte amerikani, italiani,francezi,kinezi,turku,greku,spanjolli,hungarezi,gjermani dhe shqiptari.kishin hipur te gjith ne nje avion dhe do te hidheshin me parashut,por kishin vetem 9 parashuta.hidhet amerikani,italiani...e te gjithe me rradhe.ne fund ngeli italiani dhe shqiptari dhe i thote italiani shqiptarit ka ngelur vetem nje parashute si do t'ia bejme dhe shqiptari i pergjigjet:mos u shqeteso se i dhash kinezit cante shkolle!
visi
visi
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte

Numri i postimeve : 71
Age : 30
Location : shkoder,albania
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.visi88.hi5.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Parashuta e shqiptarit

Mesazh  b2r prej October 20th 2008, 12:54 am

haha
b2r
b2r
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 708
Age : 27
Location : midis femnave hahahaha :P :P
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://b2r-zerocool.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Parashuta e shqiptarit

Mesazh  desara_usa prej December 29th 2008, 6:43 am

amerikani i pari ee papa qar respektit Razz
hahahha sh e bukur kjo barcaleta visiii
desara_usa
desara_usa
Anetar aktiv
Anetar aktiv

Numri i postimeve : 259
Age : 26
Location : boston
Registration date : 17/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Parashuta e shqiptarit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi